Kağıt Sektörünün

Lider Fuarı

110’dan Fazla Ülkeden 16.000’den Fazla Ziyaretçi ve 40’tan Fazla Ülkeden 300’ün Üzerinde Katılımcı ile Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen Kağıt Fuarında Yerinizi Alın!

10. Prömiyer Uluslararası Kağıt Fuarı
21-22-23
OCAK 2025

 

Kağıt Sektörünün Geleceğini Şekillendiren Fuar: PAPER & TISSUE SHOW a kayıt olun...

Kağıt sektöründe öncü olan bu etkinlik, lider firmaları ve üst düzey tedarikçileri 10. kez bir araya getiriyor. En son trendleri ve teknolojileri keşfetmek için bize katılın.

KAYIT OL-

HEMEN

Yerini Ayırt

01

Yerleşim Planı

02

Katılımcı Listesi

03

Standınızı Ayırtın

04

Online Ziyaretçi

KATILIMCILARIMIZDAN BAZILARI

Paper-Tissue Show-logo-black-sign2

Kağıt endüstrisinin en büyük buluşma noktası olan Paper & Tissue Show sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

Bu benzersiz etkinlikte, en yeni ürünleri ve teknolojileri keşfetmek, sektörün önde gelen isimleriyle tanışmak ve iş ağınızı genişletmek için hemen yerinizi ayırtın.

Kağıt sektöründe geleceğinizi şekillendirmek için kaçırılmayacak bir fırsat!

Paper & Tissue Show

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Sektördeki En Son Yenilikleri Keşfedin!
  • En Yeni Ürün ve Teknolojiler Tek Çatı Altında: Kağıt jumbo ruloları, bitmiş kağıt ürünleri, peçeteler, kimyasallar, ambalaj, hijyenik kağıt, converting makineleri ve ekipmanları, hamur hazırlama sistemleri, karton, mukavva, bileşenler ve yedek parçalar, kağıt makinesi aksesuarları ve daha birçok ürün grubunu bir arada görebilirsiniz.

  • Global Katılımcılar ve Ziyaretçiler: 110'dan fazla ülkeden 16.000'den fazla ziyaretçi ve 40'tan fazla ülkeden 300'ün üzerinde katılımcı ile iş ağınızı genişletme fırsatı yakalayın.

  • İnovasyon ve Gelişim: Sektördeki en son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yerinde görerek işinizi bir adım öne taşıyın.

paper & tissue show

Neden Katılmalısınız?

İşinizi ve Markanızı Uluslararası Düzeyde Tanıtın!
  • Yeni İş Fırsatları: 10.Paper & Tissue Show, kağıt endüstrisinin profesyonellerini bir araya getirerek, yeni müşteri ve iş ortakları bulmanız için mükemmel bir platform sunar.
  • Marka Bilinirliğinizi Arttırın: Uluslararası düzeyde bilinirliğinizi artırarak, marka değerini ve prestijini yükseltin.
  • Doğrudan Geri Bildirim Alın: Ürün ve hizmetleriniz hakkında doğrudan geri bildirim alarak, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlayın ve ürünlerinizi geliştirin.
  • Devlet Destekleri: T.C Ticaret Bakanlığı'nın sağladığı yüksek oranda devlet desteği ile ihracatınızı arttırma fırsatı bulabilirsiniz.
16 0000
+
Ziyaretçi
1100
+
Ziyaretçi Ülke
3000
+
Katılımcı
400
+
Katılımcı Ülke

Ürün Grupları

ve daha birçok ürün grubu

Bu eşsiz etkinlikte yerinizi alın ve kağıt endüstrisindeki en son yenilikler ile fırsatları keşfedin!

İLETİŞİM
elif001
Türkiye Satış Yöneticisi

ELİF KÜL

 

 

elif.kul@paperoneshow.net
+90 530 327 72 76